BUDYNEK WIELORODZINNY

 

Wizualizacje koncepcji budynku wielorodzinnego dla inwestycji planowanej w Dzierżoniowie. Wizualizacje wykonane dla zaprzyjaźnionego biura architektonicznego.

BUDYNEK WIELORODZINNY

 

Wizualizacje wraz z projektem kolorystyki elewacji planowanego budynku wielorodzinnego w Świdnicy przy ul. Piekarskiej. Wizualizacje wykonane dla lokalnego dewelopera KTC Development.

BUDYNEK WIELORODZINNY "ATRIUM PARK"

 

Wizualizacje wraz z projektem kolorystyki elewacji oraz urządzeniem stref wejściowych do budynku wielorodzinnego 'Atrium Park' w Świdnicy przy ul. Krętej. Wizualizacje wykonane dla lokalnego dewelopera KTC Development.

OSIEDLE DOMÓW JEDNORODZINNYCH

 

Wizualizacje wraz z kolorystyką elewacji planowanej inwestycji w Wałbrzychu, polegającej na budowie nowoczesnego osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Wizualizacje wykonane dla lokalnego dewelopera.

 

OSIEDLE DOMÓW JEDNORODZINNYCH

 

Wizualizacje koncepcji osiedla domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej wraz z aranżacją wnętrz dla inwestycji planowanej w Burkatowie pod Świdnicą. Wizualizacje wykonane dla zaprzyjaźnionego biura architektonicznego.

  

 

OSIEDLE DOMÓW JEDNORODZINNYCH

 

Wizualizacje wraz z projektem elewacji osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w Świebodzicach. Wizualizacje wykonane dla lokalnego dewelopera Atrium Park KTC Development.

OSIEDLE DOMÓW JEDNORODZINNYCH

 

Wizualizacje osiedla domów jednorodzinnych, wykonane na zlecenie WTBS w Wałbrzychu.

BUDYNEK PRODUKCYJNY 'ENITRA'

 

Wizualizacje do projektu rozbudowy firmy ENITRA w Wałbrzychu o nową halę produkcyjną. Wizualizacje wykonane dla zaprzyjaźnionego biura architektonicznego.

OSIEDLE DOMÓW JEDNORODZINNYCH

 

Koncepcja osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej dla inwestycji planowanej w Pszennie, zrealizowana przez naszą pracownię dla lokalnego dewelopera P&P Project.

 

Obiek wyróżnia się nowoczesną architekturą z wykorzystaniem naturalnych materiałów. Budynek 'zamknięty' od frontu 'otwiera się dużymi przeszkleniami w części ogrodowej dzięki czemu czujemy się we własnym domu w pełni komfortowo.

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ

 

Wizualizacje wraz z projektem elewacji domu pomocy społecznej w Głuszycy. Jest to druga tego typu inwestycja w obrębie tej samej działki budowlanej jednego Inwestora. Pierwszy budynek, do którego wykonaliśmy projekt branży architektonicznej, można obejrzeć na naszej stronie w zakładce "Projekty".

Copyright 2017 | Created with WebWave

58-100 Świdnica

ul. Słotwina 58a

tel. 792 916 022

biuro@pm-architekt.pl

KONTAKT

MENU

Paweł Młynarz - architekt

Jarosław Mlak - konstruktor

Jacek Krawczyński - instalacje sanitarne

Adrian Winiarczyk - instalacje sanitarne

Andrzej Krawczyński - instalacje elektryczne

Wojciech Wicher - instalacje elektryczne

Bartłomiej Młynarz - nadzór budowlany kosztorysowanie

ZESPÓŁ